Z histórie polepu áut…Polepy áut sú stále populárnejšou formou vonkajšej reklamy firiem. Reprezentujú spôsob mobilného marketingu na miestach, kde by sa vaša reklama inými prostriedkami nemala ako dostať.

Prvý polep auta

Wraping (z angl. doslova obalovanie) áut vznikol pred viac ako 15 rokmi v Nemecku. Začiatkom 90 tych rokov starosť firiem poskytujúcich taxislužby viedla k vzniku úplne nového odvetvia.Prvé polepené auto bol taxík pokrytý vinilom firmy Kay Premium Marking Films. Pred touto inováciou boli všetky taxíky povinné zo zákona maľované neatraktívnou béžovou farbou, čo robilo ich predaj potom, ako boli taxislužbou odpísané, takmer nemožným.

Vývoj vinylových polepov umožnilo nové čierne taxíky polepiť wrapom s povinnou béžovou farbou. Po troch rokoch, keď bol wrap odstránený, odkryl nepoškodenú pôvodnú čiernu farbu s lakom bez škrabancov. Polep svojou ochranou nielenže výrazne zvýšil cenu auta, ale ušetril aj nemalé prostriedky eliminovaním potreby prestriekania.

Polep auta dnes

Okamžite ako sa rozšírila praktickosť tohto riešenia medzi ľuďmi, stal sa wrap pre firmy aj novým spôsobom vonkajšej reklamy. Polepy sa vyvinuli na oveľa viac, ako len ochranný obal pre auta na zvýšenie ich ceny, keď ich chcela firma predať potom, čo doslúžili. Na polep môžu byť vytlačené customizované grafické návrhy, aby tak zvýraznili unikátny vzhľad auta, ktoré reprezentuje váš biznis. Polep je cenovo dostupný a efektívny spôsob s vysokým ROI v porovnaní s inými formami reklamy.

V ImageWrap dostanú naši klienti kvalitný servis s najkvalitnejšími materiálmi dostupnými na trhu. Dávame dôraz na každý detail s osobným prístupom a starostlivosťou pri každej zakázke. Od konceptu až po realizáciu naši zamestnanci s vami úzko spolupracujú a poradia riešenie, ktoré sa najviac hodí vaším potrebám. Kontaktujte ImageWrap na +421 917 867 054 a dohodnite si ešte dnes polep nielen vášho auta, ale čohokoľvek, čo potrebujete a s čím sa viete k nám dostať.