1

Celopolep

V prípade celopolepu získavate nekonečné možnosti ako dosiahnuť zaujímavé povrchové úpravy vášho auta. Neobmedzuje vás nič, priestorom pre vaše realizovanie sa je celý povrch vozidla. Váš jedinečný dizajn môže byť určený nielen pre firemné, ale aj súkromné vozidlá.

button
4

Strecha, stĺpiky, kapota (motor, kufor) a zrkadlá

Ďalšími zvyčajnými plochami, kde je možné umiestniť napríklad logo či kontaktné informácie na váš biznis, sú kapota auta (motor aj kufor), strecha a zrkadlá. Rovnako sú vhodné aj na aplikovanie tradičných farebných fólií, pomocou ktorých oživíte vaše vozidlo.

button
6

Strecha, stĺpiky a zrkadlá

Variant v podobe polepu strechy auta (vrátane bokov okolo okien) a zrkadiel ponúka tiež príťažlivé riešenie pri premene vášho auta. Výber vhodnej farebnej fólie alebo vlastného dizajnu, ktorý bude korešpondovať s pôvodnou farbou vášho vozidla, je len na vás.

button
7

Polep strechy a zrkadiel

Aplikovanie polepu na časti vozidla ako sú strecha (len vrchná časť) a zrkadlá, podobne ako v predošlom tipe, zmení a ochráni tieto plochy. Rozdiel spočíva iba v tom, čo vám viac vyhovuje a lepšie napĺňa výsledok, ktorý od polepu očakávate. Nič vás neobmedzuje pri voľbe farebného riešenie a jeho rozsahu.

button
8

Zrkadlá, podbehy dvier

Ak nechcete investovať prehnane veľa prostriedkov a ani nemáte v úmysle totálne zmeniť výzor vášho auta, vyberte si polep zrkadiel, podbehov dverí či dolného spoilera vpredu a vzadu. Kvalitné farebné fólie navyše so zaujímavými efektmi spravia z vášho auta unikát už na základe takýchto detailov.

button
5

Nástrek diskov kolies

Premenu vášho auta môžete zavŕšiť fóliovaním alebo nástrekom diskov kolies. Toto riešenie je vhodné aj samostatne v prípade, že uvažujete o prípadnej renovácii vašich diskov. Po takejto úprave budú vyzerať ako nové a celé vozidlo získa imidžový tuning.

button
3

Interiér a stredový panel

Aplikovať polep je možné aj v interiéri vozidla. Najčastejšie sú za týmto účelom využívané tvarovateľné 3D karbónové fólie. Takýmto spôsobom zmeníte napríklad vzhľad vášho stredového panelu presne podľa predstáv – ozvláštnite ho a ochránite pred nepríjemnými škrabancami. Vaše auto naberie na jedinečnosti aj vo vnútri.

button
 2

Individuálna ponuka

Žiadna z možností, ktoré sme ponúkli úplne nevyhovela tomu, čo od polepu auta očakávate? Keď máte akékoľvek individuálne a inovatívne predstavy, kde túžite umiestniť vami navrhované dizajny, neváhajte a kontaktujte nás. Spokojnosť našich zákazníkov je pre nás najdôležitejšia.

button

dole