Imagewell – pomáhame zviditeľňovať

5 DÔVODOV prečo polepiť auto cez ImageWrap.eu

1. Máme certifikát kvality a dlhoročnú prax
Pomáhame zviditeľniť a odlíšiť našich klientov cez imidžový polep (polep farebnou/štruktúrovanou fóliou), alebo aj cez firemný polep (vytlačíme vašu unikátnu grafiku, ktorou polepíme vaše auto = jednoduchá forma pre vašu reklamu).
Staviame na dlhoročných skúsenostiach v oblasti auto polepu, ktoré zaručujeme certifikátom kvality a záruky. Naše polepy s obľubou využívajú aj prémioví klienti.

wrap1

2. Poliepame na skutočnej adrese, profesionálne a v čistom pracovnom prostredí
ImageWrap ako produktová línia ImageWell je skutočná prevádzka, na skutočnej adrese. Nájdete nás ľahko a vždy keď budete potrebovať, poradiť alebo vyriešiť problém s polepom vozidla, obráťte sa na nás. Radi vám pomôžeme a ukážeme naše portfólio a vzorkovníky.

3. Naša misia: Sme tu pre vás, aby sme vám poradili aj v spleti obrovského množstva fólií
Nie ste si istý, akú značku či farbu fólie zvoliť pre váš auto polep? Príďte sa ku nám presvedčiť na vlastné oči a rozhodnutie príde jednoducho. Radi vám ukážeme naše vzorkovníky a priestory.

wrap2

4. Kde ste už videli našu prácu?
Našu prácu ste už určite videli aj vy, a to vo vašom bezprostrednom okolí. Napr. vo forme vytlačených obrazov, plagátov, dosiek, reklamných billboardov, letákov, citylightov, nálepok, či reklamy na autách. Sme jedna s najväčších firiem na Slovensku, ktoré tlačia mnohé z reklám a plagátov, bežne viditeľné okolo vás. Sme nie len digitálna tlačiareň sme aj spoločnosť vlastniaca celoslovenskú sieť outdoorových reklamných panelov. Čo vás presvedčí viac, ako naše referencie a spokojní, prémioví klienti? Viac: www.imagewell.eu

wrap3

5. Naše ďalšie projekty, ktoré by vás mohli potešiť:
ImagePoster.eu = online tlač vlastnoručne vytvorených foto obrazov na plátne, XL posteroch, doskách, akryloch. Dar vo forme obrazu/dekorácie, ktorá poteší naozaj každého.
ImagePoster.cz = XL tisk vlastnoručně vyrobených obrazů na plátně, deskách, akrylu. Pro Českou Republiku
ImageWell.eu = veľkoplošná digitálna tlač + prenájom OOH médií + prenájom potlačených promo prvkov na eventy
EcoImage.sk = netradičná forma reklamy v uliciach miest

Blog Imagewell = najčerstvejšie inšpirácie a nápady pre originálnu tlač

Zásteny.sk = kuchynské zásteny s vašou fotografiou / grafikou (zo skla, dosky)

TesterPloch.sk = dynamická vizualizácia veľkoplošnej reklamy na (Double)Bigbordových médiách (V meste, mimo mesta. Vo dne, aj v noci)
ImageDesign.sk = interiérové polepy a dekorácie


Zobraziť Imagewell sro na väčšej mape

Kontaktné údaje


ImageWell s.r.o.
Betliarska 8A
Bratislava
Telefón:
02/556 453 62
Mobil:
0917 867 054
Mail:
info@imagewrap.eu

Výhody imagewrap

Firemné vozidlá sú Vaše vlastné efektívne marketingové nástroje. Využite ich potenciál a nechajte si poradiť od výberu vhodných fólií až po ich odbornú aplikáciu. Branding áut, dodávok alebo autobusov, značenie, tlačená grafi ka alebo plotrované texty a logotypy na ne - naša spoločnosť je Vašim nástrojom pre zviditeľnenie Vašej fi remnej flotily áut cez komplexný servis v oblasti potlače a polepu vozidiel.

Nezáväzný dopyt

Máte záujem o polep súkromného, firemného auta alebo flotily? Kontaktujte nás s dopytom. Prípadne Vám radi odpovieme na akékoľvek otázky ohľadom polepov áut.

Meno:

Email:

Telefón:

Poznámka

Kontrolná otázka jedna+dva=?