Buďte jedinečný, vyčleňte sa z davu. Máte super nápad alebo predstavu ako polepiť auto? My vám ho pomôžeme zrealizovať.

Vytvoríme pre vás originálnu grafiku, ktorú vytlačíme a polepíme ňou auto. Rozsah polepu určujete vy, službu ponúkame pre všetky typy objednávok. Vaše námety graficky vizualizujeme a prenesieme do reality. Od GRAFIKY, cez TLAČ VIZUÁLU na fóliu až po profesionálne POLEPENIE vozidla. Všetko na jednom mieste.

Pre individuálne odlíšenie môžete využiť:

1. Individuálna grafika – motívy kvetiniek, mašličiek, vektorov, obrazov, šachovníc, pásov, lôg, textov, jednoducho všetkého, čo vám príde na um. Nemáte grafika? My vám pômožeme zrealizovať váš nápad. Od grafiky, tlače na fóliu až po profesionálny polep na vozidlo. Všetko profeionálne na jednom mieste.

2. Kombinácia celopolepu s individuálnym textom – polep s individuálnou grafikou a vašim originálnym textom, napríklad: “Janka, vezmeš si ma? Tvoj štvornohý miláčik” (ako kombinácia výberu zo vzornkovníka fólii a grafiky, tlače a polepu textu).

3. Kombinácia čiastočného polepu s individuálnym textom – čiastočný polep s individuálnou grafikou a vašim originálnym textom, napríklad: “Janka, vezmeš si ma? Tvoj štvornohý miláčik” (ako kombinácia výberu zo vzornkovníka fólii a grafiky, tlače a polepu textu).

4. Čiastočný polep je polep určitej časti vozidla (napr. kapoty) s individuálnou grafikou. Alebo kombinácia polepu polakovaných častí vozidla, medzi obľúbené kombinácie patrí: kapota+strecha+spätné zrkadlá (výber zo vzorkovníka fólií)

5. Celopolep – celopolep s individuálnou grafikou.

Cena tlače individuálnej grafiky ako i grafickej práce závisia od ich rozsahu. Opýtajte sa nás pre upresnenie cenovej kalkulácie: 0917 867 054