Polep elektro áut TAXI

Sme radi, že sme mohli pomôcť zviditeľniť imidž taxislužby na nových elektromobiloch KIA eSoul. Polepili sme celý vozový park prvej ekologickej E-taxi služby v Bratislave. Ak chcete vidieť naživo elektro auto s imidžovým polepom od nás, stačí si ho objednať cez HOPIN. Okrem dobrého pocitu, že šetríte naše mesto a životné prostredie v ňom, dostanete k vyúčtovaniu aj informáciu koľko emisií ste Vašou jazdou ušetrili.

Jednoznačne dávame palec hore pre e-taxi a veríme, že sa ich elektromobily s nepriehľadnuteľným dizajnom dočkajú veľkej obľube a zároveň ušetria naše životné prostredie. E-taxi držíme Vám palce. Viac info nájdete na www.e-taxi.sk.

Foto: e-taxi.sk

Ak aj vy plánujete zviditeľniť vaše podnikanie, reklama na aute je jedným z riešení, ktoré vám radi zabezpečíme cez  ImageWrap.eu (ImageWell.eu).

Okrem autopolepu sa venujeme firemným aj dizajnovým polepom predajní, showroomov i fasád. Polepy, ktoré ste videli vo svojom okolí sme s veľkou pravdepodobnosťou tlačili u nás. Viac o našich projektoch, ktoré by vás mohli zaujímať nájdete TU: Imagewell.eu