Dnes je možné fóliu na auto využiť aj na vylepšenie jeho designu. Skvelý športový vzhľad autu dodávajú karbónové komponenty, často je to kapota, veko kufra, niekedy aj strecha. Ak vám však silou mocou nejde o zníženie hmotnosti auta karbónom, skvelý efekt vytvoria aj fólie s karbónovým vzhľadom, ale i individuálne navrhnuté fólie.

Súčasné technológie umožňujú veľmi verné napodobenie štruktúry karbónu fóliou s textúrou tak, že je na pohľad od samotného karbónu nerozoznateľná. Nespornou výhodou je, že výmena takejto fólie v prípade poškodenia je výrazne menej nákladná ako výmena karbónového komponentu.

Nemusí to však byť len karbón, ktorý sa fóliou napodobňuje. Existujú fólie, ktoré menia farbu pomocou premenlivého odrazu svetla. Najmä pri dennom svetle takýto efekt doslova priťahuje pohľady ľudí naokolo. Ak sa Vám niečo také zdá príliš nápadné, môžete si vybrať jednofarebnú fóliu s rôznymi úrovňami lesku a metalického či perleťového efektu.

V súčasnosti sú vyhľadávané aj individuálne potlačené fólie s vašim vizuálom, vašimi textami či grafikou. Nič nie je nemožné ani u nás. Chcete vedieť viac? Radi vám poradíme.

 

Na tuning fólie a polepy áut sme experti. Viac nájdete v našej galérii a kalkulačke.

[wp-imageflow2 dir=imagewrap_gal]