Ochranná, priesvitná auto fólia ?

Na ochranu vášho vozidla môžete použiť farebné fólie, ale tiež novinku – priesvitnú fóliu na ochranu karosérie. Farba vozidla sa nezmení, no splní vám účel ochrany.

Aj keď to nie je na prvý pohľad zjavné, karoséria s aplikovaným polepom (farebným, alebo priesvitným) je lepšie chránená voči vonkajším vplyvom, akými sú korózia, odrenie, či mechanické poškodenie spôsobené odletujúcimi kamienkami, resp. štrkom. Koľko stojí polep priesvitnou fóliou? 

Možnosti ochrany karosérie priesvitnou, alebo farebnou fóliou:

1. Čiastočný auto / moto polep

– je polep určitej lakovanej časti vozidla (napr. kapoty). Medzi obľúbené kombinácie patrí: kapota+strecha+spätné zrkadlá (výber je možný zo vzorkovníka fólií – farebných, štruktúrovaných). Rozsah polepu závisí od vašej požiadavky.

2. Celopolep auto / bus / dodávka / kamión

– zmena farby, dizajnu auta celým polepom. Výber je možný zo vzorkovníka fólií – priesvitnej, alebo farebných, či štruktúrovaných. Alebo na mieru vytlačených, s vašim dizajnom.

 

Správne aplikovaný polep totiž zamedzuje prístupu vzduchu a vlhkosti ku karosérii a tak je značne obmedzená možnosť korodovania laku. Bohužiaľ, na mnohých miestach sa dnes stretneme s vandalizmom, či neopatrnosťou a tak autá najmä v mestách vidíme s rôznymi škrabancami. Ak je však Vaše auto opatrené polepom, tento škrabanec si obvykle odnesie práve ten a samotná karoséria je teda od škody ušetrená.

To určite poteší Vás ako majiteľa a navyše keď nastane čas auto predať, budete sa môcť pochváliť skvelým stavom laku v porovnaní s rovnako starými vozidlami. Zrejme nie je potrebné pripomínať, že výmena fólie je rozhodne menším zásahom do vozidla ako lakovanie, ktoré často vyžaduje kompletné odstrojenie celého vozidla.

Cena tlače individuálnej grafiky ako i grafickej práce závisia od ich rozsahu.

Opýtajte sa nás pre upresnenie cenovej kalkulácie: 0917 867 054

ImageWrap.eu Polepy aút