V poslednom čase poliepame samé DISCOVERY, nemyslíme tým televíznu stanicu, ale najštýlovejšie SUV vo svojej triede od LAND ROVERU.

Ak máte aj vy doma zaparkované Discovery a žiada sa Vám dizajnovejší lifting či zmena z lesklého laku na matnú fóliu, zastavte sa u nás. Auto Vám zameriame a vyberieme spoločne kvalitnú autofóliu podľa Vašich predstáv. Zo staršieho tak bude úplne NOVÉ DISCOVERY. Alebo úplne nové VOLVO, MERCEDES, BMW či AUDI. Polepíme takmer všetko, dokonca aj MOTORKY či LODE.

Bez obáv

Autopolepu sa venujeme viac než dosť a preto sa nemusíte obávať výsledku. Na polep od našich vyškolených pracovníkov poskytujeme 2 ročnú ZÁRUKU. Pracujeme len s najkvalitnejšími autofóliami od spoločnosti 3M alebo AVERY, ktoré sú základom úspechu. Avšak bež šikovných rúk našich lepičov by nám nestačili ani najkvalitnejšie autofólie.

Autopolep je alchýmia a preto nedoporučujeme auto lepiť svojpomocne doma alebo u niekoho v garáži. Neodbornou prácou si môžete na trvalo poškodiť lak a oprava laku už stojí nemalé peniaze.

Kontaktujte nás a prenechajte tak polep vášho vozidla PROFESIONÁLOM.

Okrem autopolepu sa venujeme aj dizajnovému polepu predajní, radi Vám vytlačíme obraz na plátno, vyrobíme luxusnú kuchynskú zástenu či prenajmeme reklamnú plochu. Viac o našich  zaujímavých PROJEKTOCH nájdete TU